Tu jestem: Strona główna / Punkty sieci Strefa / Bilety okresowe
Punkty sprzedaży
Anin
AdresDzielnicaCzynne
Żegańska 10 Anin pn-pt 06.00-20.00, sob .07.00-17.00
Bemowo
AdresDzielnicaCzynne
Powstańców Śląskich 1 Bemowo pn-pt 6.00-19.00, so 6.00-13.00
ul. Górczewska / Powstańców Śląskich Bemowo pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-15.00, ndz 08.00-15.00
ul. Radiowa/Kaliskiego Bemowo pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-15.00
ul. Radiowa 14 13 A Bemowo pn-pt 08.00-22.00, sob 08.00-22.00, ndz 08.00-22.00
ul. Człuchowska 25 Bemowo pn-pt 08.00-20.00, sob 08.00-16.00, ndz 09.00-15.00
ul. Kazubów 2 Bemowo pn-pt 06.00-20.00, sob 09.00-15.00, ndz 09.00-13.00
ul. Bolkowska 8 Bemowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Lazurowa / Siemiatycka Bemowo pn-pt 05.30-19.00, sob 06.00-16.00
ul. Uniejowska 6 Bemowo pn-pt 10.00-19.00, sob 09.00-16.00
ul. Górczewska 228 A 7 Bemowo pn-pt 08.00-21.00, sob 08.00-21.00, ndz 09.00-17.00
ul. Powstańców Śl. / Człuchowska Bemowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Synów Pułku / Powstańców Śląsk Bemowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Powstańsców Śląskich/Wrocławska paw. 119 Bemowo pn-ndz 06.00-23.00
Wrocławska 20 Bemowo pn-pt 07-18, sb 08-15
ul. Wrocławska /powstańców śląskich paw.503 Bemowo pn-pt 07.00-19.00
ul. Połczyńska/Drzeworytników Bemowo pn-pt 07.00-18.00, sob 07.00-17.00
ul. Siemiatycka 15d Bemowo pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-14.00
ul. Puszczy Solskiej 2. Bemowo pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Borowej Góry 2 Bemowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Siodlarska 12/9 Bemowo 24 H
ul. Obrońców Tobruku 29 175 Bemowo pn-pt 06.00 - 21.00, sob 06.00 - 18.00, ndz 09.00-16.00
SZWANKOWSKIEGO 7A Bemowo pn - ndz 06.30-18.30
człochowska/reginisa Bemowo pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-19.00
ul. Górczewska ( Kiosk) 225 Bemowo pn-pt 06:00 - 19:00, sob 07:00 - 13:00
Uniejowska 6/16 Bemowo pn-pt 7-19, sob 8-13
Powstańców Śląskich/ Wrocławska 185-pawilon Bemowo pn-pt 07-18, sb 8-15
gen. Waleriana Czumy 3A Bemowo pn-pt 08:00-22:00
ul. Górczewska 228/6 Bemowo pn. - pt. 06:00 -19:00, sob. 07:00-15:00
Gołuchowska 4A Bemowo pn-pt 07:00-19:00, sob. 08:00-16:00
Wrocławska 2 Bemowo pn-sb 08:00-20:00
Białołęka
AdresDzielnicaCzynne
ul. Modlińska/Familijna (kiosk) Białołęka pn-pt 05.00-19.00, sob 06.00-16.00
ul. Światowida / Stefanika Białołęka pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-14.00, ndz 09.00-14.00
ul. Światowida / Ćmielowska Białołęka pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-17.00, ndz 08.00-14.00
ul. Śreniawitów 1A Białołęka pn-pt 05.00-20.00, sob 06.00-18.00, ndz 09.00-16.00
ul. Porajów (róg Świderskiej) 2a Białołęka pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Kobiałka 2 Białołęka pn-pt 07.00-19.00
ul. Światowida/Hanki Ordonówny Kiosk Handl. Białołęka pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
ul. Światowida/Mehoffera, Białołęka pn-pt 06.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. ul.Myśliborska/Światowida-kiosk Białołęka pn-pt 06.00-18.00
ul. Marywilska 44 B Białołęka pn-pt 06.00 - 23.00
ul. Mehoffera ( Kiosk w Kaufland) 84 Białołęka pn- sob 07:00 - 21:00, ndz 09:00 - 20:00
Żeglugi Wiślanej 12 u4 Białołęka pn-sob 8-20
Marywilska /Pasaż Główny P21b 44 Białołęka pn-pt 07:00-19:00
Ćmielowska/Erazma z Zakroczymi Białołęka pn-pt 06:00-19:00, sob. 07:00-15:00
Modlińska 195 Białołęka pn-pt: 06:00-18:00, sob. 06:00-14:00
Bielany
AdresDzielnicaCzynne
ul. Broniewskiego 85 Bielany pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Przy Agorze 2 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Przy Agorze róg Wrzeciono Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Gwiaździsta 29 Bielany pn-pt 06.30-21.00, sob 06.30-21.00, ndz 08.00-21.00
ul. Wolumen 53 paw.43 Bielany pn-pt 06.00-17.30, sob 06.00-14.00
ul. Bogusławskiego 26 Bielany pn-pt 07.00-18.00 soboty 08.00-14.00
ul. Kwitnąca 8 Bielany pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-18.00, ndz -
ul. Cegłowska/ kiosk/ 80 Bielany pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-17.00, ndz 10.00-17.00
ul. Reymonta 6 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Conrada 11 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Słowackiego St. Metro Marymont paw.1011 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Perzyńskiego/Magiera Bielany pn-pt 07.00-19.00
ul. Wrzeciono 48 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Schroegera 89 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Marymoncka 34 Bielany pn-pt 6-19, sob. 7-15
Metro Stare Bielany Bielany pn-pt 07.00-19.00
ul. Kiosk/ J. Conrada róg P. Nerudy Bielany pn-pt 08.00-18.00
ul. Kasprowicza/Pstrowskiego Metro Młociny Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Broniewskiego 71 Bielany pn-pt 07.00-19.00
ul. Tołstoja 1 Bielany pn-pt 07.00-19.00
ul. Klaudyny 12 klatka II Bielany pn-pt 06.00-22.00, sob 07.00-20.00, ndz 08.00-22.00
ul. ul. Gwiaździsta 27 Bielany pn-pt 06.30-19.30, sob 07.00-18.00
ul. Broniewskiego 55/5a Bielany pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-15.00, ndz 06.00-13.00
ul. Wrzeciono 42 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Wólczyńska 21(przystanek Aspekt Bielany pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Podczaszyńskiego 12 Bielany pn-pt 06.00-19.00, sob 09.00-14.00
ul. Czechowa 2 Bielany pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Żeromskiego 17 B Bielany pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
Podleśna 52 Bielany pn-pt 07.00-19.00 soboty 08.00-14.00
ul. Conrada 11/13 Bielany pn-pt 07.00 - 19.00, sob 07.00 - 14.00
ul. Żeromskiego 29 Bielany pn-pt 08.00 - 16.00
ul. Kasprowicza /obok POK ZTM/ 145 Bielany pn-pt 06.00 - 19.00, sob - ,ndz -
ul. Broniewskiego 59a Bielany pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-17.00
ul. Bogusławskiego /Salonik Prasowy/ 20 Bielany pn - pt 06.00 - 20.00, sob 07.00 - 17.00
ul. Klaudyny 26a Bielany pn-pt 07:00-15:00, sob 07:00-19:00
Williama Szekspira 2 8013 Bielany pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-16.00, ndz 09.00-14.00
Kochanowskiego/ Reymonta, kiosk Bielany pn-pt: 06:00-18:00, sob. 06:00-14:00
Ciechanów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Sienkiewicza PKP 74 Ciechanów pn-pt 07:00-19:00, sob 09:00-17:00, ndz09:00-14:00
Dziekanów Polski
AdresDzielnicaCzynne
ul. Rolnicza 380 A, Dziekanów Polski 24 H
Falenica
AdresDzielnicaCzynne
ul. Zasadowa 50 Falenica pn-pt 06.30-10.30, sob 06.00-20.30, ndz 10.00-18.00
Garwolin
AdresDzielnicaCzynne
Dworcowa 1 Garwolin pn-pt.08:00-15:30
Grodzisk Mazowiecki
AdresDzielnicaCzynne
ul. 1-go Maja kasa 802 4 Grodzisk Mazowiecki 24 H
1 Maja 4 Grodzisk Mazowiecki pn-pt 5-20, sob 5-15
Halinów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Bema 1 Halinów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
BEMA - PAW. F 86 Halinów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
Izabelin C
AdresDzielnicaCzynne
ul. ul. 3 Maja 94 Izabelin C pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-19.00, ndz 10.00-17.00
Janki
AdresDzielnicaCzynne
Pl. Szwedzki 5 Janki pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
Krakowska 9 Janki pn-pt 06:30 - 20:30, sob. 07:00 - 20:00, ndz .10:00 - 18:00
Józefów
AdresDzielnicaCzynne
Piłsudskiego Peron PKP /Józefów/ Józefów pn-pt 07.30-18:00, sob. 07:30-18:00,
Kiełpin
AdresDzielnicaCzynne
ul. Warszawska 408 Kiełpin pn-pt 07.00-18.00, sob 07.00-14.00
Rolnicza 248 Kiełpin pn. - pt. 06:00 -19:00, sob. 07:00-15:00
Kobyłka
AdresDzielnicaCzynne
Stacja PKP Kobyłka Kobyłka pn-pt 04.50-18.50, sob 05.30-17.50, ndz 05.30-17.50
Konstancin Jeziorna
AdresDzielnicaCzynne
ul. Przesmyckiego 21 Konstancin Jeziorna pn-pt 07:00-18:00, sob 07:00-15:00
Warszawska Punkt usługowy 94 Konstancin Jeziorna pn-sob 09:00-20:00, ndz 09:00-18:00
ul. Mirkowska 58A kiosk Konstancin-Jeziorna pn-pt 05.30-18.00, sob 05.30-13.00
Laski
AdresDzielnicaCzynne
ul. 3 Maja 45 A Laski pn-pt 07.00 - 18.00, sob 07.00 - 14.00
3 Maja (Punkt Handlowy) 28 Laski pn-sb 06:00-22:00, ndz. 08:00-20:00
Legionowo
AdresDzielnicaCzynne
ul. Zegrzyńska 81A Legionowo pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-13.00
ul. Husarska 1 Legionowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Zwycięstwa przy bl 407 Legionowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Sowińskiego (pętla autobusowa) Legionowo pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Zegrzyńska 21 paw.3A Legionowo pn-pt 08.00-18.00
ul. Piłsudskiego/Sobieskiego Legionowo pn-pt 07.00-19.00
ul. Kościuszki 7 Legionowo pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
Sowińskiego 5A Legionowo pn-pt 06:00-18:00, sob 07:00 -14:00
Łomianki
AdresDzielnicaCzynne
ul. Rolnicza 192 Łomianki pn-pt 07.00-18.00
ul. Jedności Robotniczej 27 Łomianki pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-16.00, ndz 08.00-14.00
ul. Warszawska 136 Łomianki pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Warszawska 105 A Łomianki pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
Warszawska 150/24 C Łomianki pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
Warszawska ( Kiosk) 162 Łomianki pn-pt 06:00-19:00, sob 07:00-15:00
ul. Warszawska 280 Łomianki pn-pt 07.00 - 22.00, sob 07.00 - 23.00
ul. Warszawska 176 Łomianki pn-pt 06.00 - 18.00, sob 06.00 - 17.00
Warszawska /Kiosk/ 262 Łomianki pn-pt 08.00-18.00, sob 10.00-14.00
Marki
AdresDzielnicaCzynne
ul. Mieszka I 13 Marki pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-20.00, ndz 09.00-14.00
ul. J.Piłsudskiego 142 Marki pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Pomnikowa 2 Marki pn-pt 08.00-18.00
ul. Piłsudskiego 115D Marki pn-pt 08.00-18.00
ul. gen. J. Zajaczka 7A Marki pn-pt 08.00-18.00
al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95 Marki pn-pt 05.00-20.00, sob 07.00-16.00, ndz 07.00-14.00
Michalin
AdresDzielnicaCzynne
PKP Michalin /Kasy KM/ Michalin pn-pt:06:00 - 20:00 sob. 08:00 -16:00
Michałowice
AdresDzielnicaCzynne
ul. Jesionowa budynek na stacji WKD Michałowice pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-15.00
Międzylesie
AdresDzielnicaCzynne
Stacja PKP Warszawa Międzylesie Międzylesie pn-pt 05.45-19.45, sob 05.45-19.45, ndz 05.45-19.45
Milanówek
AdresDzielnicaCzynne
Stacja PKP (Peron) Milanówek pn-pt 04.40-19.00, sob 04.30-18.00, ndz 07.00-17.00
Mińsk Mazowiecki
AdresDzielnicaCzynne
Kolejowa 1 Mińsk Mazowiecki pn-sob 05:00-18:00, ndz07:00-12:00
Mokotów
AdresDzielnicaCzynne
Puławska 119 Mokotów Pon.-pt. 6-19, sob. 6-16
ul. Puławska 63 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Wołoska 137 Szpital Mokotów pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-15.00, ndz 11.00-15.00
ul. Sobieskiego / Bonifacego Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-16.00
ul. Wałbrzyska / Rolna Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Niepodległości/al. Armii L Mokotów pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-15.00
al. Niepodległości 43 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
al. Niepodległości 162 (SGH) Mokotów pn-pt 07.30-20.00, sob 07.30-18.00, ndz 07.30-15.00
ul. Sobieskiego/Gierymskiego Mokotów pn-pt 07.00-.20.00, sob 08.00-16.00
ul. Mozarta 3 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Miączyńska 56 Mokotów pn-pt 06.30-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Nicejska 2 Mokotów pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-13.00
ul. Lentza /Agencja PKO/ 35 Mokotów pn-pt 10.00-19.00, sob 10.00-14.00
Metro Służew Paw. 112. Mokotów pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-19.00, ndz 08.00-17.00
ul. Gotarda 16 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Rzymowskiego 30 Mokotów pn-pt 08.30-18.30, sob 09.00-14.00
ul. Korsykańska 7 Mokotów pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-15.00, ndz 09.00-14.00
ul. Egejska 7 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 06.00-15.00
ul. Wołoska 137 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-13.00, ndz-
ul. Czerniakowska 42 Mokotów pn-pt 09.00-19.00, sob 09.00-15.00, ndz 10.00-14.00
al. Wyzwolenia 6 (pod filarami Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Puławska 1 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Niepodległości 208 GUS Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Puławska 230 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Chełmska 34 / Cybulskiego (PIL Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Wołoska / Odyńca (bazarek) Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Belwederska / Turecka Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Czerniakowska 48 Mokotów pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-15.00, ndz -
ul. Sobieskiego 18 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Dąbrowskiego/Łowicka Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Madalińskiego 38 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Dąbrowskiego/Niepodległości Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Chełmska 13/17 Mokotów pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-14.00
Stępińska 3 Mokotów pn-pt. 6-19, sob 6-15
ul. Czerniakowska 99/Gagarina Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Bonifacego / Jałtańska Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Dąbrowskiego/Wołoska 18 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Rakowiecka 4 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Belwederska 19 Mokotów pn-pt 07.00-20.00, sob 08.00-16.00, ndz 09.00-17.00
ul. Rakowiecka/Puławska Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Stępińska 19/25 Mokotów pn-pt 08.00-18.00
ul. Puławska 145 pętla bus Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Piekna /Mokotowska 7 9 Mokotów pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Powsińska/Goraszewska Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Sobieskiego 97a Mokotów pn-pt 07.00-19.00
ul. Domaniewska 39a Mokotów pn-pt 07.00-19.00
ul. Batorego 5 MSWiA Mokotów pn-pt 07.00-19.00
Niepodległości 121 Mokotów pn-pt 06:00-19:00, sob 08-16
ul. Rakowiecka 26/28 Mokotów pn-pt 08.00-18.00
ul. Puławska /Narbuta Mokotów pn-pt 08.00-18.00
ul. Puławska/Madalińskiego Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Niepodległości 162 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-19.00, ndz 06.00-14.00
ul. Czerska 8/10 Mokotów pn-pt 08.00-19.00
ul. Dolna 21 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
ul. Wałbrzyska 19 Mokotów pn-pt 09.00-20.00, sob 09.00-20.00, ndz 10.00-16.00
ul. Bruna 34 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
ul. Puławska 130 Mokotów pn-pt 06.00-22.00, sob 07.00-22.00, ndz 07.00-21.00
Metro Wilanowska salonik Kolportera Mokotów pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-18.00, ndz 09.00-17.00
ul. Chełmska 50 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Puławska 44 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Wołoska 141 A Mokotów pn-pt 07.30-22.00, sob 14.00-22.00, ndz 14.00-22.00
Puławska 89 Mokotów pn-pt 6-20 soboty 6-18
al. Wilanowska /Rzymowskiego 371 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Niepodległosci 218 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Rakowiecka 43 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Nehru/Czerniakowska Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
al. Niepodległości 140 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Czerniakowska (kiosk) 2/4 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
al. Lotników/Modzelewskiego Mokotów pn-pt 06.00-22.00, sob 07.00-18.00
ul. Czerniakowska 32 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Rakowiecka 26/28 Mokotów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-15.00
Metro Pole Mokotowskie Mokotów pn-pt 08.80 - 18.00, sob 08.00 - 13.00
ul. Gotarda róg Jadźwingów Mokotów pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-19.00, ndz09.00-17.00
ul. Powsińska 31 Mokotów pn-pt 07-21, sob 08-21, ndz 09-20
ul. Bryły 6 Mokotów pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-18.00
Metro Wierzbno/ Ul. Woronicza Mokotów pn-pt 06.00-22.00, sob 08.00-18.00, ndz 09.00-16
Metro Służew/ ul. Wałbrzyska Mokotów pn-pt 06:00-20:00, sob 07:00-20:00, ndz 08:00-14
ul. Wałbrzyska/ C.H. LAND 11 Mokotów pn-pt 06.00-20.00, sob 08.00-17.00, ndz 10.00-15
ul. Lentza 35 Mokotów pn-pt 09.00 - 21.00, sob 09.00-16.00
ul. Bernardyńska /sklep AR/ 25 Mokotów pn - pt 06.00 - 19.00, sob 06.00 - 15.00
ul. Orzycka 1 Mokotów pn-pt 6.30-19, sob 7.00-14.00, ndz 8.00-13.00
Postępu 3 Mokotów pn-pt 07:00-17:00
Nowowiejska/Sędziowska Mokotów pn - pt 05:00- 18:00, sob -06:00-15:00
Sobieskiego 113 Mokotów pn-pt 06.00 - 20.00, sob 07.00 - 17.00, ndz 08.00-15.00
ul. Noskowskiego 2 59 Mokotów pn- sob 07:00 - 22:00, ndz 09:00 - 21:00
Metro Racławicka Mokotów pn-pt 06:00-19:00, sob 07:00-16:00, ndz 08:00-14:00
Melomanów 10 7 Mokotów pn-sob 07:00 - 22:00, ndz 09:00 - 21:00
Cybernetyki 7 c Luminar biur Mokotów pn-pt 07:00-17:00
Puławska (kiosk przy pętli) 143 Mokotów pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-15.00
Wołoska 58 62 Mokotów pn-pt.07:00 - 20:00, sob08:00-18:00
Bartłomieja 3 Mokotów pn-pt 06:30-22.00,sob 07.00-22.00,ndz 09.00-20.00
Sobieskiego , Kiosk 114 Mokotów pn-pt.06.00-20.00, sob 07.00-15.00
Rakowiecka 2A Mokotów pn-pt 06:00-16:00
Wilanowska, (Sklep spożywcczy) 9/14 Mokotów pn-pt 07-23, sb-nd 07-22:30
Przejazd 6/7 Mokotów pn-pt 06:30-23, sb-nd 07-22:30
Chodkiewicza 8/8 Mokotów pn-pt 06-23, sb-nd 07-22:30
Bukietowa / Woronicza Mokotów pn-pt. 06:00-20:00, sob.06:00-18:00
Puławska 134 Mokotów pn-pt. 06:00-19:00, sob.07:00-15:00,
Al.Lotników/ Puławska Mokotów pn. - pt. 06:00 -19:00, sob. 07:00-15:00
Wołoska/Szpital-budynek K/ 137 Mokotów pn-pt: 06:00-18:00,sob. 07:00-17:00
Olszewska/ Puławska 12 A Mokotów pn-pt: 06:00-19:00 sob. 07:00 -14:00
WILANOWSKA 361 13 Mokotów pn-pt 07:00-18:00, sob. 08:00-17:00
AL. Niepodległości / Odyńca Mokotów pn-pt:07:00-19:00, sob.07:00-14:00
Muarnów
AdresDzielnicaCzynne
Andersa 30 Muarnów pn. - pt: 7 -19,sob:-7:15
Al. Solidarności 153 Muranów pn - pt 06:00-20:00,sob. 06:00-18:00
Nowy Dwór Mazowiecki
AdresDzielnicaCzynne
Bohaterów Modlina 28 Nowy Dwór Mazowiecki pn-pt 06:00-18:00, sob 08:00-16:00
Ochota
AdresDzielnicaCzynne
ul. Grójecka 81/87 Ochota pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-21.00, ndz 07.00-21.00
ul. Grójecka 79 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Grójecka 78 sklep nr. 37 Ochota pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-19.00
al. Jerozolimskie (PKP Ochota) Ochota pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-13.00
al. Jerozolimskie 58 st. PKP Ochota Ochota 24 H
Filtrowa 54/58 Ochota pn-pt 06.00-19.00, so 07.00-14.00
ul. Majewskiego 14 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Baleya 9 Ochota pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-16.00, ndz 09.00-14.00
ul. Pruszkowska 5 Ochota pn-pt 06.30-19.00, sob 06.30-13.00
ul. Banacha 1a Ochota pn-pt 09.00-16.00
ul. Żwirki i Wigury 43 A Ochota pn-pt 07.00-20.00, sob 08.00-18.00, ndz 08.00-13.00
Geodetów/Dickensa Ochota pn-pt 08.00-18.30, sob 08.00-13.00
Grójecka/ Dicensa Ochota pn-pt 08.00-18.30, sob 08.00-13.00
Dw. Zachodni (przy peronie I ) Ochota pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-19.00, ndz 07.00-19.00
Grójecka 26 (salon) Ochota pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-15.00
ul. Grójecka / Barska Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Grójecka 111 Ochota pon.-pt. 6-20, sob 6-18
ul. Asnyka 6 Ochota pn-pt 07.00-19.00
ul. Sękocińska 14 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
Słupecka 2 Ochota pn-pt 7:30.-18.00
Opaczewska/Białobrzeska Ochota pn-pt. 6-19, sob. 6-15.
al. Jerozolimskie 144 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Grójecka 18 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Żwirki i Wigury/ Trojdena Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Grójecka 93 Ochota pn-pt 07.00-19.00
Raszyńska 58 Ochota pn-pt.6-20, sob; 6-18
al. Jerozolimskie 144 (Dw. Zach ) Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Kopińska 2/4 Ochota pn-pt. 6-20, sob. 6-18
ul. Grójecka 1390 Ochota pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Sierpińskiego 2 Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Grójecka/Korotyńskiego Ochota pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Grójecka 68 Ochota pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
Niemcewicza/Grójecka Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Częstochowska 16/18 Ochota pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Grójecka 130/Bitwy Warszawskiej Ochota pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Akademicka /Akademik PW/ 5 Ochota pn-pt 06.30 -19.00, sob 07.00 - 16.00
ul. Częstochowska 1 Ochota pn-pt 06.00 - 20.00, sob 07.00 - 15.00
Żwirki i Wigury 31 Ochota pn-pt 07.30-17.00
Grójecka/ Korotyńskiego 130 Ochota pn-pt 07.00-21.00, sob-ndz 08.00-20.00
Aleje Jerozolimskie 125/127 Ochota pn-pt 07:00-19:00, sb08:00-17:00
Mikołaja Reja 2 Ochota pn-pt 07.00-19.00 sob. 08.00-14.00
dworzec PKP- kasa biletowa Ochota pn-pt:06:00 - 20:00 sob. 08:00 -16:00
dworzec PKP- kasa biletowa Ochota pn-pt:06:00 - 20:00 sob. 08:00 -16:00
Ołtarzew
AdresDzielnicaCzynne
Poznańska 468 Ołtarzew pn-pt 08:00 - 20:00 , sob. 08:00-20:00
Otwock
AdresDzielnicaCzynne
ul. Karczewska 27B Otwock pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Orla 1 Kasa 802 Otwock 24 H
Ożarów Mazowiecki
AdresDzielnicaCzynne
ul. Poznańska (kiosk) 129/133 Ożarów Mazowiecki pn-pt 08.00-17.00, sob 08.00-16.00
Poznańska 175 A Ożarów Mazowiecki pn-pt: 06:00-18:00,sob. 7:00-17:00
P.O. Klembów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Żymirskiego 1 PKP Klembów P.O. Klembów pn-pt 06.00.-18.00 , sob-ndz 06.40-18.00
Piaseczno
AdresDzielnicaCzynne
ul. Szkolna 16 sklep Piaseczno pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Szkolna / Kusocińskiego Piaseczno pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Dworcowa 9 Piaseczno pn-pt 05.30-21.30, sob 05.30-21.30, ndz 05.30-21.30
al. Jana Pawła II 37a Piaseczno pn-pt 07.00-19.00
ul. Szkolna 18 Piaseczno pn-pt 08.00-18.00
Magnolii, Józefosław 1 Piaseczno pn-pt 6:30-22, sob 07-22,ndz08-20
Piastów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Harcerska 8 Piastów pn-pt 05.00-18.30, sob 05.00-14.00
ul. Sowińskiego 50 Piastów pn-pt 05.00-20.00, sob 05.00-20.00, ndz 08.00-18.00
ul. Wysockiego 3 4 Piastów pn-pt 06.30-19.00, sob 09.00-14.00
ul. Dworcowa 1 kiosk Piastów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Sowińskiego 48 kiosk Piastów pn-pt 06.30-20.00, sob 06.30.20.00, ndz 08.00-13.00
Tysiąclecia 6 Piastów Pn-pt 8-18 , sob 8-16
Płochocin
AdresDzielnicaCzynne
ul. Dworcowa PKP 2 Płochocin pn-ndz 06.15-17.15
Praga
AdresDzielnicaCzynne
Al.Solidarności przy Z.O.O Praga - Płn pn-pt. 6-20,sob 6-18
Długa 38/40 Praga - Południe pn.-pt. 08-16
Bródnowska 20 Praga Płd. pn- pt 08.00-23.00,sob 08.00-23.00,ndz09.00-23.00
Międzyborska /Grochowska 117 Praga Płd. pon - pt 6:00 - 19:00,sob-6:15
ul. Ostrzycka 1/3 Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00, ndz 09.00-14.00
ul. Grochowska / Witolińska Praga Południe pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-17.00, ndz 10.00-15.00
ul. Grochowska 328 Praga Południe pn-pt 07.00-18.00, sob 07.00-15.00
ul. Grochowska 207 sklep nr 1 Praga Południe pn-pt 06.00-20.00, sob 08.00-16.00, ndz 09.00-16.00
ul. Grochowska 248 Praga Południe pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-19.00
ul. Umińskiego przyst. Oś. Wilgii II Praga Południe pn-pt 07.00-20.00, sob 07.00-17.00, ndz 09.00-17.00
ul. Umińskiego/Bora Komorowskiego Praga Południe pn-pt 09.00-19.00, sob 10.00-15.00
ul. Niekłańska 33 paw. 16 Praga Południe pn-pt 08.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Motorowa 5 /kiosk/ Praga Południe pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-13.00
al. St. Zjednoczonych/Grenadjerów Praga Południe pn-pt 05.00-19.00, sob 06.00-16.00, ndz 09.00-15.00
ul. Abrahama / Fieldorfa Praga Południe pn-pt 06.00-22.00, sob 06.00-22.00
ul. Francuska 47/49 Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00, ndz 08.00-17.00
ul. Wspólna Droga 23 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Waszyngtona 37A Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Chełmżyńska 41 sklep nr 26 Praga Południe pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-19.00, ndz 09.00-18.00
Rondo Waszyngtona 1 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Abrahama 12 Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
Fieldorfa / Bora Komorowskiego Praga Południe pn-pt 6-20, sob. 6.-15
ul. Francuska / Obrońców Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Zamieniecka 92 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. St.Zjednoczonych / Saska Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Targowa 4 Praga Południe pn-pt 06:00-20:00,sob 07:00-15:00, ndz 09:00-15:00
ul. Grochowska 262 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Mikołajczyka 12 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. 1-go Praskiego Pułku 3 Praga Południe pn-pt 08.00-18.00
ul. Zamieniecka 90 160 Praga Południe pn-pt 08.00-18.00
ul. Dwernickiego/Mycielskiego (kiosk) Praga Południe pn-pt 08.00-18.00
ul. Bora Komorowskiego/Abrahama Praga Południe pn-pt 08.00-24.00, sob 08.00-24.00 ndz 08.00-24.00
ul. Witoszyńskiego 3 Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
ul. Chlopickiego/.Kordeckiego Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Witolińska 7 Praga Południe pn-pt 07.00-17.00, sob 07.00-14.00, ndz 07.00-14.00
ul. Dwernickiego 18 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Szaserów /Garwolińska 124 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Szaserów 124 sklep nr. 22 Praga Południe pn-pt 06-21, sob 07-17, ndz 08-15
ul. Korkowa 119/123 Praga Południe pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Saska 61 Praga Południe pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-16.00, ndz 12.00-20.00
ul. Grochowska 252 Praga Południe pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-15.00, ndz 08.00-16.00
ul. Międzynarodowa róg Al. Waszy Praga Południe pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-16.00, ndz 09.00-16.00
ul. Podskarbińska 25 Praga Południe pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Wiatraczna 13 Praga Południe pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Grochowska 207 Praga Południe pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Skaryszewska/Targowa Praga Południe pn-pt 07.00-22.00, sob 08.00-22.00
ul. Mińska 28 Praga Południe pn-pt 07.00-22.00, sob 08.00-22.00, ndz 11.00-22.00
ul. Grochowska 216 Praga Południe pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Lubelska (Dw. Wschodni) 1 Praga Południe pn-pt 06-18, sob08-16
ul. Wał Miedzeszyński 384 Praga Południe pn-pt 08.00 - 17.00
ul. Kajki 69 Praga Południe pn- sob 06.00 - 21.00, ndz 06.00 - 18.00
ul. Zamieniecka 90 68 A Praga Południe pn-pt 06.30 - 18.00, sob 06.30 - 15.00
Międzynarodowa róg Zwycięzców Kiosk Praga Południe pn-pt 06.00 - 18.00, sob 07.00 - 14.00
Kwatery Głównej 46A U 2 Praga Południe pn-pt 06- 22, sob 08- 22,ndz09-22
Zamieniecka 90 66 Praga Południe pn-pt 06:00-18:00, sob 06:00-15:00
Saska/ Zwycięzców Praga Południe pn-pt 06-13, sob 15-19, ndz 07-14
Saska - kiosk 78 Praga Południe pn-pt 07.00-16.00, sob 07.00-12.00
Grochowska 172 66 Praga Południe pn-pt 07-22, sob 08-18, ndz09-16
Paryska, sklep 8 Praga Południe pn-nd 08:00-24:00
Aleja Stanów Zjednoczonych 32 U1 Praga Południe pn-sob 07:00-22:00,nd 09:00-21:00
IGAŃSKA 30 Praga Południe pn-pt 7-18, sob 7-15
ul. Osowska / ul. Wspólna Droga Praga Południe pn-pt 7-18 , sob 7-14
Grochowska 207 paw.222 Praga Południe pn-pt 07-20
PŁOWIECKA 91 Praga Południe pn-pt 6-20, sb 10-18
FIELDORFA 9A Praga Południe PN-SB 6-18
Tarnowiecka 2 Praga Południe pn-pt 6.00-19.00, sob. 7.00-13.00, ndz 9.00-13.00
dworzec PKP- kasa biletowa Praga Południe pn-pt:06:00 - 20:00 sob. 08:00 -16:00
Zamieniecka 55 1 Praga Południe pn-pt 07:00-18:00, sob. 07:00-15:00
Wspólna Droga 3 Praga Południe pn-sb 08:00-20:00
ŁUKOWSKA 5 Praga Południe pn-sb 08:00-20:00
11 Listopada/ Bródnowska( Kiosk) 44 Praga pólnoc pn-pt 06.00 - 19.00, sob 07.00-15.00
ul. 11 Listopada 36/38 lok. 62 Praga Północ pn-pt 06.00-22.00, sob 07.00-20.00, ndz 08.00-18.00
ul. 11 Listopada 36/38 Praga Północ pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-16.00
ul. Dąbrowszczaków 2 44 Praga Północ pn-pt 05.50-19.30, sob 06.00-17.00, ndz 08.00-17.00
Stacja PKP Warszawa Wschodnia Praga Północ 24 H
ul. Targowa 52 Praga Północ pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Targowa 15 Praga Północ pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Białostocka 5A Praga Północ 24 H
ul. Kawęczyńska 53 Praga Północ pn-pt 05.00-17.30, sob 07.00-15.00
Pl. Hallera 8/10 Praga Północ pn-pt 6-19, sob.7 -15.
ul. Grochowska 274 Udz.Dziel. Praga Północ pn-pt 08.00-18.00
ul. Kawęczyńska 41 Praga Północ pn-pt 08.00-18.00
ul. Starzyńskiego 23 skep nr. 56 Praga Północ pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-17.00
ul. Rondo Starzyńskiego przyst. ZTM Praga Północ pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Targowa 22 Praga Północ pn-pt: 6:00-19:00 soboty 6:00-15:00
ul. Kowieńska (wejście od ul Środkowej 4/19 ) Praga Północ pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 09.00-15.00
ul. Siedlecka 41 Praga Północ pn - ndz 07.00 - 22.00
ul. Stalowa 60/64 Praga Północ pn-ndz 09.00 - 19.00
Targowa 72 Praga Północ pn- pt 06-20, sob-ndz 08-18
Ząbkowska 52 Praga Północ pn - pt 06.00 - 18.00, sob 07.00-18.00,ndz 07.00-14.00
CH wileńska paw2 Praga Północ pn-sob 8.00-20.00
Radzymińska 50 Praga Północ pn-pt 08.00-20.00 sob 08.00-20.00
Jagiellońska/Rondo Starzyńskiego /Kiosk/ Praga Północ pn.-pt. 5-20, sob. 6-15:30
11 Listopada/róg Inżynierskiej /Kiosk/ Praga Północ pn.-pt. 5-19:30, sob. 6-16
Okrzei 3 21, Sklep Praga Północ pn-pt 06-20, sb 06-16
Dąbrowszczaków 5 A Praga Północ pn-pt 07.00-19.00 sob. 07.00-14.00
Pl.Hallera 4 Praga Północ pn-pt 06:00-19:00 sob. 07:00-15:00
Targowa 18 26 Praga Północ pon-sob: 07:00-20:00, ndz. 08:00-20:00
Pruszków
AdresDzielnicaCzynne
Stacja PKP Pruszków Pruszków 24 H
ul. Sienkiewicza Peron PKP Pruszków pn-pt 05.00-18.00, sob 05.00-17.00, ndz 07.00-13.00
Prusa 39 Pruszków pn-pt 7.00-19.00, sob 6.00-14.0
ul. Powstańców 42B Pruszków pn-pt 09.00-19.00, sob 08.00-15.00
ul. Kościuszki 41 a pruszków pn-pt 6.00-18:00, sob 6.00-14.00
ul. Sprawiedliwości 4 Pruszków pn-pt 08.00 - 21.00,sob 09.00-21.00,ndz 10.00-14.00
Kraszewskiego 34 Pruszków pn-pt 06:00-18:00, sob 07:00 - 15:00
Al. Wojska Polskiego 27 Pruszków pn-pt 06:00-18:00, sob. 07:00-15:00
ul. Wojska Polskiego 60 Pruszków pn-pt 07- 20, sob 08-19, ndz 08-14
Radzymin
AdresDzielnicaCzynne
ul. Kościuszki/3-Maja Radzymin pn-pt 07.00-19.00
Raszyn
AdresDzielnicaCzynne
Sportowa 8 Raszyn pn-pt 06:00 - 22:00, sb-nd 06:00-22:00
Rembertów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Czerwonych Beretów 11 D Rembertów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Chruściela (pętla autobuso 103 Rembertów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Komandosów 33 sklep nr 30 Rembertów pn-pt 08.00-18.00
ul. Chruściela 25 Rembertów 24 H
Grawerska 5 Rembertów pn-pt 09.00-19.00, sob 09.00-16.00, ndz10.00-14.00
Stara Miłosna
AdresDzielnicaCzynne
ul. Trakt Brzeski 50 A Stara Miłosna pn-pt 08.00-18.00
Sulejówek
AdresDzielnicaCzynne
Stacja PKP Sulejówek Miłosna Sulejówek 24 H
ul. 3 Maja 24 Sulejówek pn-pt 06.00-20.00, sob 06.30-19.00
ul. Dworcowa 42 Sulejówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Kombatantów 79 Sulejówek pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-14.00
Stacja- Kasa KM Sulejówek Sulejówek pn - sob 06:30-17:00
Śródmieście
AdresDzielnicaCzynne
COK Świętokrzyska Śródmieście pn-pt 08.00-18.00
al. Jerozolimskie/ Chałubińskiego 59 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-19.00
al. Solidarności 127 Śródmieście pn-pt 08.00-16.00
al. Jerozolimskie 3 Śródmieście 24 H
Stacja PKP Warszawa Śródmieście Śródmieście 24 H
E.Plater / Al.Jerozolimskie Śródmieście pn-pt 7.00-19.00, sob 7.00-18.00, ndz 8.00-17.00
al. Jana Pawła II/Chmielna Śródmieście pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-21.00, ndz 06.00-21.00
ul. Nowowiejska 5 / Waryńskiego Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Marszałkowska/Złota Śródmieście pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-20.00
ul. Ordynacka 13 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-13.00
Polna 45 sklep nr. 45 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-19.00
ul. Jasna 7 Śródmieście pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-15.00
Pl.Grzybowski 10 1 Śródmieście pn-pt 07.00-21.00, sob 07.00-14.00
ul. Karmelicka 21 Śródmieście pn-pt 06.30-21.00, sob 06.30-21.00, ndz 09.00-17.00
ul. Nowolipie 31 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
Pl. Defilad 1 Śródmieście pn-pt 07.00-21.00, sob 08.00-16.00
ul. Traugutta 5a Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Twarda 66 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Senatorska agencja finansowa Śródmieście pn-pt 08.30-17.00
ul. Solec 81 Śródmieście pn-pt 07.00-18.00, sob 07.00-14.00
ul. Freta 30/32 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 10.00-15.00
ul. Szucha 23 Śródmieście pn-pt 08.00-15.00
ul. E. Plater 47 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Marszałkowska 1 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Krucza/Nowogrodzka Śródmieście pn-pt 7.00-19.00,
ul. Krucza 36 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Dobra 56/66 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-17.00
ul. Wiejska 12 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Pl. Trzech Krzyży Śródmieście pn-pt 06.00-21.00, sob 06.00-15.00
Pl. Konstytucji / Śniadeckich Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Mokotowska 71 Śródmieście pn-pt 08.00-20.00, sob 08.00-14.00
ul. Piękna 28 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Marszałkowska / Nowogrodzka Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. ul. Krakowskie Przedmieście 28 ( Uniwersytet Warszawski ) Śródmieście pn-pt 07.00-17.00
ul. Noakowskiego 10 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Złota 59 CH Złote Tarasy Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00-
ul. Śniegockiej 9 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Al. Solidarności/Jana Pawła II 119/121 Śródmieście pn - pt. 6 -20,sob.6-18
Al.Jerozolimskie/Pl.Starynkiew Śródmieście pn-pt 6.00-19.00, so 7.00-15.00
Pl. Politechniki 1 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00, ndz -
ul. Marszałkowska 80 / Wspólna Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00, ndz 08.00-14.00
ul. Nowy Świat 6/12 Śródmieście pn-pt 07.00-16.00
Pl. Bankowy 1 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Anielewicza/Zamenhofa Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 09.00-14.00
Karmelicka 19 Śródmieście pn-pt 6.00-19.00, so 6.00-15.00
ul. Marszałkowska 101 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
al. Solidarności/Jana Pawła II Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Marszałkowska 82 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
Długa 1 Śródmieście pn-pt. 6-.20, sob. 7-20,nd. 9-15
al. Jerozolimskie 28/32 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Jana Pawła II 29 Śródmieście pn-pt 08.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Chopina 7 / Mokotowska Śródmieście pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-14.00
ul. Rozbrat (kiosk) 8 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00
al. Ujazdowskie 45 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Stacja PKP Warszawa Śródmieście (kasa 801) Śródmieście 24 H
Stacja PKP Warszawa Powiśle Śródmieście 24 H
ul. Krakowskie Przedmieście 5 7 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Krakowskie Przedmieście 27 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Krakowskie Przedmieście 11 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Krakowskie Przedmieście 28 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Krakowskie Przedmieście 59 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
al. Jana Pawła II /śliska Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Nowowiejska 27 szpital Śródmieście pn-pt 08.00-18.00
ul. Dobra 56/66 (BUW) Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Chopina 1 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
Pl. Politechniki 1 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00
ul. Krakowskie Przedmieście 66 ŚRÓDMIEŚCIE pn-pt 07.00-19.00
ul. Nowogrodzka 1/3 5 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00
ul. Jana Pawła II 28 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00
ul. Marszałkowska 82 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Bagatela 10 Śródmieście pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
al. Jerozolimskie 4 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Marszałkowska 66 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Jana Pawła II 38 Śródmieście pn-pt 6.00-20.30, so 6.00-15.00
Al.Jerozolimskie 51 /Pankiewicza Śródmieście pn - pt. 06 - 19, sob 6 - 15
al. Jerozolimskie (przed Pl.Zawiszy ) Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Solidarności Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Em.Plater/ al. Jerozlolimskie 54 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Górnośląska 3 Śródmieście pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Nowowiejska 10 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
al. Jerozolimskie / Emilii Plater paw 84 Śródmieście pn-pt 05.30-21.30, sob 05.30-21.30, ndz 08.00-20.00
Al. Ujazdowskie 6/Pl.Na Rozdrożu Śródmieście pn-pt 06.00-21.00, sob 08.00-18.00, ndz 09.00-16.00
ul. Dobra/Tamka 27 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Al. Jerozolimskie-DW. Centralny 54 Śródmieście pn-pt.6-21, sob6-20, nd. 8-17
ul. Miodowa /Miniesterstwo Zdrowia/ 15 śródmieście pn-pt 07.30-16.00
al. Jerozolimskie 54 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Nowolipki/Karmelicka Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
pasaż południowy dworzec central Śródmieście pn-pt 06:00-21:00,sob 07:00-18:00,nd. 08:00-14:00
ul. Czackiego 3/5 Śródmieście pn-pt 06.00-16.00
ul. Wiejska 4/6/8 Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Jana Pawła II 23/25 Śródmieście pn-pt 07-19, sob 08-15
ul. Piękna 28/34 Śródmieście pn-pt 06-20, sob 06-18
al. Ujazdowskie 11 Śródmieście pn-pt 08.00.16.00
Metro Politechnika ul. L.Waryńskiego Śródmieście pn-pt 06.00-22.00, sob 08.00-18.00, ndz 09.00-16
al. Jana Pawła II/ Biurowiec PZU 24 Śródmieście pn-pt 07.00-17.00
Centralny PKP Pasaż Północny Śródmieście pn - sob 06.00-22.00, ndz 10:00-18:00
ul. Solec 81 B paw. P71 Śródmieście pn-pt 11.00 - 19.00, sob 10.00 - 15.00
Franciszkańska 12 Śródmieście pon - pt 07:00 - 18:00, sob 07:00 - 14:00
Pl. Zbawiciela 2 Śródmieście pn - sob 06:00 - 21:00, ndz06:00 - 15:00
Al. Jerozolimskie 50 Śródmieście pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-15.00
Dobra 4 Śródmieście pn-pt 07.00 - 19.00, sob 08.00 - 16.00
Miodowa ( Kiosk) 23 Śródmieście pn-pt 06.00 - 19.00, sob 08.00-16.00
Pl. Bankowy 1 paw 007 Śródmieście pn-pt 08:00-22:00, sob 06:00-22:00
Al. Jerozolimskie 7 Śródmieście pn - pt. 06.00 - 20.00, sob 07:00 - 15:00
ul. Nowogrodzka 43 Śródmieście pn-pt 07:00-15:00 , sob 07:00-19:00
ul. Marszałkowska 100a paw 39a Śródmieście pn - pt 08:00- 20:00, sob 10:30- 18:30
Ludwika Pasteura 1 Śródmieście pn-pt 06.00-18.00
Plac Powstańców Warszawy, Kiosk 1, Śródmieście pn-pt 07:00-16:00
Inflancka ( Szpital Inflancka) 6 Śródmieście pn-pt 08-19, sob-ndz10-17
Emilii Plater - sklep nr 1 55 Śródmieście 24h
Twarda 54 kiosk Śródmieście pn-pt 06.00-19.00, sob. 06.00-14.00
Al. Jana Pawła II 18 Śródmieście pon - pt. 06:00 - 20:00, sob. 06:00 -15:00
Al. Jerozolimskie 47 Śródmieście pn.-pt: 06:00-19:00, sob: 06:00-15:00
Niepodległości 121/123 Śródmieście pn-pt 08.00-18.00 sob. 08.00-14.00
ul. Nowowiejska 4 Śródmieście pn - sob. 06:00 - 22:00, ndz 06:00 - 20:00
AL. Jerozolimskie (Dw. Centr.) 54 Śródmieście pn-sb 24h
Plac Konstytucji 6 Śródmieście pn-pt:08:00-18:00, sob.08:00-14:00
Świętokrzyska 11/21 Śródmieście pn-pt 09:00-18:00
ul. Dobra 56/66 p. 20 poz.-1 Śródmieście pn-pt 10.00 - 19.00,sob-10.00-13.00
Targówek
AdresDzielnicaCzynne
ul. Trocka 8 Paw. 69 Targówek pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Mokra 33 Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-13.00, ndz 09.00-13.00
ul. Wysockiego / Bazyliańska 22A Targówek pn-pt 05.30-19.00, sob 07.00-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Blokowa 23 B Targówek pn-pt 10.00-18.30, sob 10.00-13.00
ul. Samarytanka 1 Targówek pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-16.00, ndz 10.00-16.00
ul. Radzymińska róg Łodygowej Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-16.00
ul. Krasnobrodzka 11 Targówek pn-pt 06.00-19.30, sob 07.00-15.30
ul. Wincentego 83 Targówek pn-pt 08.00-16.00, sob 08.00-15.00, ndz 08.00-15.00
ul. Rembielińska 6A Targówek pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-13.00
ul. Bazyliańska 18 Targówek pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-15.00
ul. Skrajna 14 Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Chodecka / Łojewska Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. św. Wincentego 87 Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Kondratowicza 37 Targówek pn-sob 06.00-19.00
ul. Radzymińska/Młodzieńcza Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Łabiszyńska 21 Targówek pn-pt 08.00-18.00
ul. Wincentego 28 Targówek pn-pt 08.00-18.00
ul. Bazyliańska 24 Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 09-14.00
ul. Łabiszyńska 10 Targówek pn-pt 05.30-19.30, sob 05.30.15.30
Wysockiego Targówek pn-pt 06:00-19:00 sob. 07:00-15:00
ul. Korzona (Invest Bank) 111 Targówek pn-pt 09.00-18.00, sob 09.00-14.00
ul. Łabiszyńska (pawilon przy Biedro Targówek pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Kondratowicza 2 Targówek pn-pt 07.00-18.00
ul. Kondratowicza 39A Targówek pn-sob 05.30-20.00, ndz 08.00-16.00
ul. Kondratowicza 8 A Targówek pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Głębocka 15 Targówek pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Piotra Skargi 54 Targówek pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Kondratowicza 27 B Targówek pn-pt 07.00 - 17.00, sob 08.00 - 14.00
ul. Trocka 8 paw. 7 Targówek pn-pt 06 00 18 00, sob 07 00 - 14 00
ul. Dalanowska 19 Targówek pn-pt 06.00 - 22.00
Chodecka / Żuromińska Targówek pn-pt 06.00 - 20.00, sob 06.00 - 14.00, ndz 08.00 - 14.00
Malborska 2A Targówek pn - pt 06.00 - 19.30, sob 06.00 - 15.30, ndz08.00 - 15.30
Rembielińska - Kiosk 7A Targówek pn-pt 05.00-19.00, sob 06.00-14.00
Rembielińska - Galeria 20 Targówek pn-sob 10:00-21:00, ndz 10-20
Korzystna 39A Targówek pn-pt 06.00-22.00,sob 07.00-22.00, ndz 10.00-20.00
Trocka/Pratulińska, kiosk Targówek pn-pt 05:00-19:00, ndz05:30-17:00
Bolesławicka, sklep 12 Targówek pn- pt: 09:00-18:00,sob: 9-13
św. Wincentego , kiosk 2 Targówek pn-pt 06:00-19:00,sob 06:00-15:00
Ponarska (sklep spożywczy) 1 Targówek pn-pt 06-22:30, sb-nd 07-22:30
Bolesławicka 22 Targówek pn-pt 07:00-19:00, sob. 08:00-16:00
Wysockiego 6d Targówek pn-pt 06:00-22:00, sob. 07:00-22:00, ndz. 09:00-20:00
Wysockiego 2 Targówek pn-pt: 06:00-18:00, sob. 06:00-14:00
Tłuszcz
AdresDzielnicaCzynne
ul. Kościuszki/Kopernika Tłuszcz pn-pt 06.30-18.00, sob 06.30-18.00
Ursus
AdresDzielnicaCzynne
ul. Keniga 4 Ursus pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Michałowicza 57 Ursus pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-14.00, ndz 08.00-14.00
ul. Dzieci Warszawy / Skoroszewski Ursus pn-pt 07.00-20.00, sob 07.00-15.00
ul. Bodycha 112 Ursus pn-pt 06.40-21.30, sob 06.30-21.30, ndz 09.00-17.00
ul. Jagiełły 22 Ursus pn-pt 05.30-20.00, sob 07.00-17.00
ul. Konińska 5 / Sławka Ursus pn-pt 07.00-19.00, sob - , ndz -
ul. Zagłoby 25 Ursus pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Bohaterów W-wy/1-Maja 11 Ursus pn-pt 07.00-19.00
ul. Obrońców Helu 3 Ursus pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Skoroszewska 1B Ursus pn-pt 06.00-18.30, sob 06.00-15.00
ul. Orląt Lwowskich 42 Ursus pn-pt 07.00-19.00
ul. Kościuszki/Cierlica Ursus pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Magiczna 18 Ursus pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
Sosnkowskiego 10 Ursus pn-pt 06:00-18:00, sob 06:00-15:00
ul. Warszawska 27 Ursus pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
Pl. Czerwca Faktory Outlet Ursus pn-pt 10.00- 21 00, sob 10.00 - 20.00
ul. Sławka/Konińska Ursus pn-pt 06.00 - 19.00, sob 06.00 - 13.00
Rakietników 50 Ursus pn - pt 06.00 - 18.00,sob 0.00 - 14.00
ul. Wojciechowskiego 39 Ursus pn-pt 07:00-20:00, sob 07:00-17:00, ndz 08:00-14:00
Wapowskiego/ Walerego Sławka 0 Ursus pn:-pt: 07:00-19:00; sob: 07:00
Skoroszewska 7 U4 Ursus pn-pt: 06:00-22:00,sob. 08:00-22:00,ndz.10:00-18:00
Ursynów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Rosoła / Mandarynki Ursynów pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-13.00
ul. Rosoła / Pietraszewicza Ursynów pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-15.00
ul. Wąwozowa/KEN Ursynów pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-15.00, ndz 09.00-15.00
al. KEN 36 39 Ursynów pn-pt 10.00-21.00, sob 10.00-21.00, ndz 10.00-20.00
ul. Wąwozowa 36 paw. 82 Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Meander 22 1 Ursynów pn-pt 06.00-22.00, sob 06.00-22.00, ndz 09.00-16.00
ul. Meander 3 Kiosk Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Romera 4a Ursynów pn-pt 06.30-19.00, sob 06.30-13.00
ul. Szolc-Rogozińskiego 3 Ursynów pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-14.00
ul. Pileckiego / Ciszewskiego Ursynów pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-13.00
ul. Związku Walki Młodych 11 Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Żabińskiego 16 Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Krasnowolska/Kądziołeczki 69 Ursynów pn-pt 06.00-22.00, sob 06.00-22.00, ndz 06.00-22.00
ul. Puszczyka 7 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Nowoursynowska 166 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Małej Łąki 21 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Metro Natolin PN Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Wąwozowa 4 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Dunikowskiego 3 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Metro Kabaty Ursynów pn-pt 07.00-19.00
Metro Natolin Ursynów pn-pt 07.00-19.00
Metro Ursynów Ursynów pn-pt 08.00 - 18.00, sob 08.00 - 13.00
Metro Imielin (salon prasowy) Ursynów pn-pt 07.00-19.00
ul. Puszczyka 18 lok. 47 Ursynów pn-pt 07.00-18.00
Małej łaki 4 Ursynów pn-pt 17.00-24.00, so 17.20
ul. Dybowskiego 7 Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
ul. Obrońców Helu 3 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
al. KEN / Ciszewskiego Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-15.00
ul. Leonida Teligi 2 Ursynów pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Jastrzębowskiego przy metrze Stokłosy Ursynów pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Wąwozowa 18/16 Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 09.00-14.00
al. KEN /Tesco/ 14 Ursynów pn-pt 09.00-20.00, sob 09.00-18.00
Belgradzka/Małcużyńskiego Ursynów pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-15.00
Benedykta Polaka 2A 1 Ursynów 24 H
Płaskowicka róg Braci Wagów Kios 0 Ursynów pn-pt 06:00-18:00 sob 07:00-14:00
Lanciego 16/195 Ursynów pn-pt 06-23, sb-nd 07-22:30
Kabacki Dukt 18 /a5 Ursynów pn-pt 07-19, sb 08-15
Koński Jar , kiosk 1 Ursynów pn-pt 06-18, sb 07-18
Al. K.E.N./Belgradzka 44 Ursynów pn-pt 06-19, sb 06-14
Wawer
AdresDzielnicaCzynne
ul. Trakt Lubelski 414 Wawer pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-17.00
ul. Korkowa/ Łysakowska Wawer pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Dzieci Polskich 17 sklep nr 33 Wawer pn-pt 06.00-22.30, sob 07.00-22.30, ndz 07.00-22.30
ul. Izbicka 5 Wawer pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Korkowa 157 Wawer pn-pt 08.00-18.00
ul. Korkowa 96 Wawer pn-pt 05.15- 19.00, sob 05.30-15.00, ndz 08.00-14.00
ul. Żegańska 1 Wawer pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Zwoleńska 133 Wawer pn-sob 07.00-20.00, ndz 09.00-19.00
ul. Korkowa/ Kaufland/ 165A Wawer pn - sob 07.00-21.00, ndz 09.00-19.00
ul. Widoczna 1 Wawer pn-pt 7.00-19.00, sob 8.00-14.00
Walcownicza 14 Wawer pn-pt 06:00-18:00, sob 07:00-16:00
Al. DZIECI POLSKICH 19 Wawer pn -pt 06.00-22.00
Widoczna 73 Wawer pn-pt 06-21,sob 07-15
Żegańska 22E Wawer pn-pt 06:00-18:00,sob 06:00-14:00
Warszawa Patriotów 110 Wawer Pn-pt 07:30-19:00,sob 08:00-18:00
Żegańska 22C Wawer pn-śr-pt 10:00-19:00, wt-czw 09:00-19:00
Wesoła
AdresDzielnicaCzynne
Pl. Wojska Polskiego 114 Wesoła pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
1 praskiego pułku 33 Wesoła pn-pt 06.00-18.00
Plac Wojska Polskiego 5 22 Wesoła pn.-pt: 06:00-19:00, sob.07:00-15:00
Wiązowna
AdresDzielnicaCzynne
ul. Lubelska 32 Wiązowna pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
Wilanów
AdresDzielnicaCzynne
ul. Wiertnicza - pętla MZA Wilanów pn-pt 05.30-19.00, sob 05.30-15.00
ul. Potockiego 4 Wilanów pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Jabłonowskiego 3 Wilanów pn-pt 06.00-19.00, sob 09.00-15.00
ul. Limanowskiego (Punkt handlowy) 6 Wilanów pn-pt 06:00- 18:00, sob 07:00- 14:00
Klimczaka 17 203 Wilanów pn-pt 06.00-22.00, sob 08.00-22.00, ndz09.00-21.00
Sarmacka, (Sklep spożywcczy) 20/133 Wilanów pn-pt 07-23, sb-nd 07-22:30
Włochy
AdresDzielnicaCzynne
al. Krakowska przy pętli ZTM Włochy pn-pt 05.00-19.00, sob 05.00-15.00
ul. 1-go Sierpnia / al. Krakow 46 Włochy pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-18.00, ndz 09.00-15.00
ul. Hynka 3 Włochy pn-pt 07.00-19.00
ul. Chrobrego (Stacja PKP) Włochy pn-pt 07.00-19.00
ul. Hynka/al. Krakowska Włochy pn-pt 07.00-19.00
ul. Obrońców Pokoju 8 Włochy pn-pt 07.00-19.00
ul. Potrzebna 26 Włochy pn-pt 07.00-19.00
ul. Radarowa 4 Włochy pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Jutrzenki 156 Włochy pn-pt 09.00-21.00, sob 09.00-22.00 ndz 09.00-20.00
ul. Krańcowa 50 Włochy pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-17.00, ndz 08.00-14.00
ul. Krakowska 239 Włochy pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Globusowa 21 Włochy pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
al. Krakowska 97 Włochy pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Żwirki i Wigury( Dw.SKM-Lotn.) 1 Włochy 24 H
ul. Bolesława Chrobrego - PKP Włochy 2 Włochy pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Globusowa, Carrefour Express 21 Włochy pn-pt: 6-22, sob7-22, nd9-17
Chrobrego/ Kasa KM 2 Włochy pn-pt 07:00-18:00, sob. 07:00-15:00
Chrobrego 2 Włochy pn-pt: 06:30-18:30, sob. 08:00-13:00
Wola
AdresDzielnicaCzynne
ul. Tyszkiewicza 14/24 Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-15.00, ndz 09.00-15.00
ul. Łucka 15 Wola pn-pt 07.00-22.00, sob 07.00-22.00, ndz 08.00-22.00
ul. Płocka 43 Wola pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-13.00
ul. Wolska / Młynarska (paw. 18) Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-16.00, ndz 09.00-15.00
Grójecka 122 Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Górczewska/Krępowieckiego Wola pn-pt 05.00-20.00, sob 06.00-20.00, ndz 08.00-19.00
ul. Górczewska 88 Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 08.00-14.00, ndz 08.00-14.00
ul. Górczewska 97 Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
ul. Górczewska 18/20 Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-20.00, ndz 09.00-16.00
ul. Połczyńska 21A Wola pn-pt 05.00-20.00, sob 05.00-15.00
ul. Wolska (przy CH Fort Wola ) Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 08.00-18.00
ul. Wolska / Młynarska Paw. 15 Pod Wola pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-14.00
ul. Żelazna 40 Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-15.00
ul. Żelazna 58/62 Wola pn-pt 06.00-22.00, sob 07.00-22.00, ndz 08.00-22.00
ul. Wolska 50A kiosk Wola pn-pt 09.00-18.00, sob 08.30-14.00
ul. Krępowieckiego/ Górczewska kiosk Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-20.00
ul. Deotymy/Brożka Wola pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-14.00, ndz 08.00-15.00
ul. Anielewicza 36 Wola pn-pt 06.30-18.30, sob 08.00-17.00
ul. Okopowa 16a Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 06.00-15.00, ndz 09.00-15.00
ul. Prosta 69 Wola pn-pt 08.00-17.00
ul. Żelazna / al. Solidarności Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Kasprzaka / Skierniewicka Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Górczewska 91/ Elekcyjna Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
al. Jana Pawła II / Anielewicz Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Żelazna 30 Wola pn-pt 07.00-18.00, sob 08.00-14.00
ul. Płocka 20 Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 08.00-14.00
Karolkowa/Żytnia Wola pn-pt 06:00-18:00, sob 06:00-15:00
ul. Kasprzaka/Brylowska Wola pn-pt 6.00-19.00, sob 6.00-15.00
Smocza/Anielewicza 16 Wola pn-pt 6-20, sob. 6-18
al. Jana Pawła / Elektoralna Wola pn-pt 07.00-19.00
ul. Obozowa / Dahlberga Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Obozowa / Ciołka Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
ul. Płocka/Wolska Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Górczewska 124 Wola pn-sob 10.00-21.00, ndz 09.00-20.00
ul. Radziwie 7 Wola pn-pt 07.00-19.00
ul. Prosta 70 Wola pn-pt 07.00-19.00
ul. Olbrachta 58 Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. ul. Korkowa 153/157 Wola pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-21.00 ndz 08.00-21.00
ul. Pereca 13/19 Wola pn-pt 06.00-21.00, sob 07.00-21.00 ndz 09.00-21.00
ul. Ożarowska 61 Wola pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Zawiszy 16 G Wola pn-pt 07.00-20.00, sob 08.00-15.00, ndz 09.00-15.00
al. Solidarności 104 Wola pn-pt 07.00-20.00, sob 07.00-18.00
ul. Olbrachta 11 Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Stawki 2 Wola pn-pt 07.30-17.00
ul. Nowolipki 19/al. Jana Pawła II Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Obozowa 65 /Prymasa Tysiąclecia Wola pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Anielewicza 37 Wola pn-pt 07.00 - 20.00, sob 07.00 - 19.00
ul. Okopowa 24 Wola pn-pt 06.30 - 19.00, sob 07.00 - 15.00
ul. Płocka 34 Wola pn-pt 07.30 16.30
ul. Ogrodowa 32 Wola pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-20.00, ndz 08.00-14
ul. Górczewska/Ks. Janusza Wola pn-pt 06.00 - 19.00, sob 06.00 - 14.00
Ogrodowa 58 Wola pn-pt 07:00-17:00
ul. Chłodna 52 Wola pn - pt 06.00 - 19.00., sob 07.00 - 15.00
ul. Erazma Ciołka( Kiosk) 17 Wola pn-pt 06:00-18:00, sob 07:00-15:00
Szymczaka 3 Wola pn-pt 06:00-19:00, sob 07:00-15:00
Krępowieckiego 3 Wola pn-pt 08.00-20.00, sob 08.00-20.00
Górczewska , kiosk 20 Wola pn-pt 06-20, sob-ndz07-13,
Obozowa , kiosk 60 Wola pn-pt 08-18, sb 09-14
Płocka 17/ 7 Wola pn-pt 08.00-18.00 sob. 08.00-14.00
Wolska 69 kiosk Wola pn-pt: 07:00-19:00, sob. 08:00 - 14:00
Krochmalna 2 Wola pn-pt:07:00-19:00, sob.07:00-14:00
Smocza 16 Wola pn-pt 07:00-20:00
Żytnia 15/10A Wola pn-pt 07:00-18:00, sob. 07:00-15:00
Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 7 Wola pn-pt 07:30-19:00, sob. 08:00-14:00
Sienna 72 Wola pon-pt.07:00-21:00, sob.07:00-23:00
Smocza , Punkt handlowy 21 12 Wola pn-pt 10:00-18:00, sob 08:00-14:00
Wołomin
AdresDzielnicaCzynne
dworzec PKP- kasa biletowa Wołomin pn-pt:06:00 - 20:00 sob 08:00 -16:00
Wołomin Słoneczna
AdresDzielnicaCzynne
dworzec PKP- kasa biletowa Wołomin Słoneczna pn-pt:06:00-20:00 sob 08:00 -16:00
Wołomin- Zagościniec
AdresDzielnicaCzynne
Przytorowa(Agencja pocz.),Duczki 22 Wołomin- Zagościniec pn-pt 08:30-18:00, sob. 09:00-12:00
Zagościniec
AdresDzielnicaCzynne
dworzec PKP- kasa biletowa Zagościniec pn-pt:06:00 - 20:00 sob. 08:00 -16:00
Zalesie Górne
AdresDzielnicaCzynne
ul. Pionierów (PKP) 1 Zalesie Górne pn-pt 06.00-19.00
ul. Pionierów PKP Zalesie Górne pn-pt 06.20-18.15, sob 07.00-18.15, ndz 07.00-18.15
Zamienie
AdresDzielnicaCzynne
Dawidowska 19 sklep Zamienie ndz. 09:00-20:00
Ząbki
AdresDzielnicaCzynne
al. Jana Pawła II (stacja PKP) Ząbki 24 H
ul. Batorego 2 Ząbki pn-pt 08.00-19.00, sob 09.00-15.00
ul. Wyszyńskiego 15 Ząbki pn-pt 08.00-18.00
ul. Ks. Skorupki 17/u1 Ząbki pn-sob 06.00-19.00
Drewnicka 4a Ząbki pn-pt 06:22, sob 07-23, nd 7-19
Zielonka
AdresDzielnicaCzynne
ul. Kolejowa 7 Zielonka pn-pt 06.00-18.00, sob 06.00-15.00
Stacja PKP Kobyłka Ossów Zielonka pn-ndz 05.00-21.00
dworzec PKP- kasa biletowa Zielonka pn-pt:06:00 - 20:00 sob 08:00 -16:00
Żoliborz
AdresDzielnicaCzynne
ul. Słowackiego 27 33 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00, ndz 10.00-15.00
ul. Słowackiego 45 paw. 11 Żoliborz pn-pt 06.00-18.00, sob 07.00-14.00, ndz 08.00-13.00
Stacja PKP Warszawa Gdańska Żoliborz 24 H
ul. Elbląska 67 Żoliborz pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-15.00
Metro Pl. Wilsona Żoliborz pn-pt 06.00-22.00, sob 06.00-22.00, ndz 09.00-20.00
ul. Dantego 7 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Mickiewicza/Potocka Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Słowackiego / Potocka Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Krasińskiego 10 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
Krasińskiego 11 Żoliborz pn-pt 6.00-19.00, sob 6.00-15.00
Pl.Inwalidów 10 Żoliborz pn-pt 07.00-19.00
ul. Broniewskiego 9 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. Szamocka (ZUS) 3 5 Żoliborz pn-pt 07.00-16.30
ul. Elbląska 32 Żoliborz pn-pt 07.00-19.00, sob 07.00-14.00
ul. Dymińska 4 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 08.00-16.00
ul. ul.Słomińskiego Dw. Gdański 6 B 39 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-15.00
ul. ul. Słowackiego / bazarek Hal.TAR/ 45 Żoliborz pn-pt 08.00-18.00, sob 08.00-14.00
Radiowa/Wrocławska 0 Żoliborz pn-pt 07.00-19.00 soboty 08.00-14.00
ul. Promyka 5 Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 09.00-14.00
ul. Włościańska 35 Żoliborz pn-pt 07.00-17.00, sob .08.00-16.00
Pl. Grunwaldzki Żoliborz pn-pt 06.00-19.00, sob 06.00-14.00
Słowackiego 6/8 Żoliborz pn-pt 6-20, sb. 7.-18, nd. 7-15
ul. Mickiewicza 18 A Żoliborz pn- pt 07:00-19:00, sob 08:00-16:00
Powązkowska 70b Żoliborz pn-pt 06-18, sob 07-14, ndz10-14
Promyka 5 Żoliborz pn-pt 06:30 -20, sob 06:30-20, ndz 10-15
Rydygiera 8 Żoliborz pn-pt 06-22,sob 07-21,ndz08-16
Kasprowicza/Fontany 36 Żoliborz pn-pt:06-18:00, sob. 08:00 -16:00
Krasińskiego 18 Żoliborz pn-pt 06:00 -20:00, sob 06:00 -15:00, ndz 10:00 -15:00
Metro Słodowiec, paw. 1014 Żoliborz pn-pt: 06:00-20:00, sob: 07:00-16:00
Żyrardów
AdresDzielnicaCzynne
Pl. Piłlsudskiego 1 (PKP) Żyrardów pn-pt 06.00-20.00, sob 07.00-16.00, ndz 15.00-18.00
Kilińskiego 1 Żyrardów  pn-pt. 08:00-20:00, sob. 08:00-18:00, ndz.08:00-14:00
© 2004 Strefa Karty Miejskiejinfoliniaprojekt i realizacja adv.pl